Skip to main content

Mütevelli Heyet Başkanımız Dr. Bahar Akıngüç Günver ile Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Güzel’den Mezunlarımıza Mesaj

Sevgili Mezunlarımız, 

2020 yılı mezuniyet törenimiz, pandeminin getirdiği koşullar nedeniyle planladığımız ve hayal ettiğimiz gibi gerçekleşmedi. Bu noktada hislerinizi derinden paylaşıyoruz. 

Koşullar, beklentilerimizi ve planlarımızı etkileyebilir ancak esas mesele her şeye rağmen bağlarımızı koruyup ve geleceğe taşıyabilmekte. Özellikle de tüm zorluklarını birlikte paylaştığımız ve en kritik zamanlarını büyük emeklerle aştığımız böylesine bir deneyimden sonra zamanı geldiğinde, uygun koşullar oluştuğunda birlikte telafi edemeyeceğimiz hiçbir şey yok. Önemli olan önce sağlık. 

Üniversite yönetimi olarak planımız, pandeminin tüm yan etkileriyle sona erdiği, her şeyin sağlık ve güvenlik noktasında yolunda gittiği senaryoda 2021 yılında mezuniyeti imkanlarımız dahilinde gerçekleştirmek. Bu noktada iletişimimizin daim olması, erişilebilirlik, özellikle de böylesine kritik bir dönemde birbirimizden haberdar olabilmek her zamankinden daha değerli.  Mezunlarımızla aramızdaki en temel iletişim zemini olan İKÜMED ile bağlantıda kalmanızı sizlerden rica ediyoruz. 

Koşullar ne olursa olsun İstanbul Kültür Üniversitesi’nde bir aileniz olduğunu hiçbir zaman unutmayın. 

Sizleri mezuniyet başarınızdan dolayı en içten dileklerimizle tebrik ediyor, bizler için çok değerli olduğunuzu bu vesileyle bir kez daha belirtmek istiyoruz.

Kültür Ailesini habersiz bırakmayın.  
En içten sevgi ve selamlarımızla

Dr. Bahar Akıngüç Günver                     Prof. Dr. Erhan Güzel 
İKÜ Mütevelli Heyet Başkanı                  İKÜ Rektörü