Skip to main content

KOV-KOM Bültenlerinin Son Sayısı Yayınlandı

Kültür Ailesinin Değerli Üyeleri,

Yeni Koronavirüs Pandemisi (COVID-19) ile mücadele tedbirleri kapsamında (Türkçe ve İngilizce) yayınlamaya başladığımız, zorlu dönemin tanığı olan günlük Yeni Koronavirüs Salgını Yürütücü Komisyonu (KOV-KOM) Bilgilendirme Bültenlerimize 59. sayımız ile birlikte son vererek normale dönüyoruz. Bundan sonraki süreçte haftalık olarak yayınladığımız Kültür Ajandası bültenlerimizle pandemi süreci ile ilgili bilgilendirme çalışmalarımıza devam ediyor olacağız.

Bugüne kadar bültenimizi okuduğunuz, zorlu süreci kültür çatısı altında bizimle birlikte geçirdiğiniz için KOV-KOM Bilgilendirme Bültenlerine emeği geçenler olarak teşekkür ederiz.

Bu süreçte çalışmalarımıza verdiği destek ile her zaman yanımızda olan Mütevelli Heyet Başkanımız Dr. Bahar Akıngüç Günver'in bizleri onurlandıran mesajını da sizlerle paylaşıyor, sağlık ve huzur dolu günler diliyoruz.

"Sevgili Ahmet,
Ender Bey'in liderliğinde kriz yönetimi sürecimizde çok önemli ve etkili iletişim sağladığınız için kurumumuzun belleğine isimleriniz kazındı. Emeğiniz, çabanız ve özverili çalışmalarınız için teşekkür ederim."

Kültür çatısı altında, güven içinde hep beraber tekrar buluşmak dileğiyle...

COVID-19 Bilgilendirme Bülteni'nin 59. ve son sayısı için lütfen tıklayın...